Detektiv v zázemí prodejny - Praha

volná pozice

Zajímá Vás práce v bezpečnosti, ale nechcete jen stát na prodejně v uniformě?

Pak jste ideální kandidát na pozici detektiva v naší bezpečnostní agentuře.

U nás se jedná o aktivní detektivní činnost s kamerovým systémem. Aktivně spolupracujeme se všemi bezpečnostními partnery i Policií ČR.

Nástup: ihned

Lokality: Praha 9, Praha 4, Praha 5, Čestlice, Praha 1

Co nabízíme?

  • práci na HPP na plný úvazek - mzda až 27 000 Kč
  • možnost i práce na DPP a mzdu 130-150 Kč/hod.
  • prémie až 2 000 Kč
  • nástupní bonus po 1. měsíci 3 000 Kč
  • roční bonus 7 000 Kč
  • bonus za práci přesčas až 175 Kč/hod.
  • finanční odměna za doporučení nového zaměstnance až 10 000 Kč
  • věrnostní odměny až 18 000 Kč
  • výkonnostní odměny
  • možnost čerpání záloh na mzdu
  • certifikát Strážný zdarma
  • možnost kariérního růstu
  • právní a psychoterapeutické služby pro naše zaměstnance zdarma
  • seriózní a individuální přístup ke každému zaměstnanci

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • aktivní vyhledávání majetkové trestné činnosti pomocí CCTV ze zázemí prodejny
  • detektivní činnost přímo na prodejní ploše
  • řešení záchytových situací
  • spolupráce s orgány činnými v trestním řízení
  • vyhodnocování kamerových záznamů, strukturovaný popis události
  • aktivní spolupráce s klientem, konzultace s kolegy a s bezpečnostním partnerem prodejny

Jak vypadá ideální kandidát?

  • zájem o obor v bezpečnosti
  • čistý trestní rejstřík
  • proaktivní přístup a chuť vidět za sebou výsledky
  • pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY bez zkušeností, zkušenosti z bezpečnosti jsou výhodou, ale ne podmínkou!

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁM ZAŠLETE ŽIVOTOPIS NA personalni@eurosecur.cz NEBO VOLEJTE NA TEL. +420 778 522 492.

VÁŠ ZÁJEM O NAŠI AGENTURU NÁS MOC TĚŠÍ A OZVEME SE VÁM OBRATEM!