KARIÉRA

PROČ EUROSECUR?

JSME TOP ZAMĚSTNAVATEL v bezpečnosti.


Každý má u náš šanci

Dokážeme najít vhodnou pozici přímo pro Vás a rozvinout Váš potenciál tak, aby Vás práce bavila. U nás máte vždy dveře otevřené, ať už zkušenosti z oboru bezpečnosti máte, či nikoliv.

Kariérní růst je u nás realita

Máme propracovaný systém, postupně budete v případě zájmu přebírat čím dál více zodpovědnosti. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale skutečnost.

Umíme Vás odměnit

Našich zaměstnanců si vážíme a chceme, aby o tom věděli. Proto pro Vás máme připravené bonusy a benefity.

Více informací

Už více jak 20 let víme jak na to

Jsme tu od roku 1996, zažili jsme toho spoustu a naše historie je psaná stovkami příběhů našich klientů i zaměstnanců.


Co vyznáváme?

 • Jsme moderní společnost s dynamickým rozvojem, ale především lidským přístupem.
 • Naši zaměstnanci jsou náš nejcennější kapitál, proto ke každému přistupujeme individuálně a dokážeme podat pomocnou ruku.

Už víte, jakou cestou se vydat?

Kontaktujte nás

Tel: 778 522 492

Tel: 774 045 362

Email: kariera@eurosecur.cz

Garantujeme Vám tyto PŘÍJMY A BONUSY

18.200 - 24.600 KčČISTÁ MZDA garantovaná
145 – 170 Kč/h bonus za práci přesčas
10.000 Kčnáborový příspěvek
až 3.000 Kčodměna za dobře odvedenou práci
až 5.000 Kčza nadstandardní výkony
18.000 Kčvěrnostní bonus
2.000 – 10.000 Kčza doporučení nového kolegy
PŘÍPLATKYza víkendy a svátky
 • Pracovní smlouva na HPP ihned
 • Certifikát Strážný ZDARMA
 • Zálohy na mzdu
 • Výplatní termín 15. DEN V MĚSÍCI
 • pomoc při řešení exekucí a insolvencí ZDARMA
 • právní poradenství ZDARMA
 • firemní psycholog ZDARMA
 • seriózní a individuální přístup ke každému zaměstnanci
 • flexibilní plánování směn

Reference našich zaměstnanců

Ve svém věku jsem novou práci hledal dlouho. Nakonec mi kamarád poradil právě Eurosecur a jsem za to rád. Hned od prvního dne mi nabídli smlouvu na hlavní pracovní poměr, a ne práci jen na dohodu jako v jiných bezpečnostních agenturách. S Eurosecurem se nemusím bát o svůj důchod!

Ondřej, 58 let

Nejvíc mě baví, že v Eurosecuru mám možnost posouvat se dál. Nabízí nám různá školení, ať už v oboru bezpečnosti, tak i kurzy zaměřené na soft skills. Teď už se vyznám v právu, které je pro práci v bezpečnosti klíčové, naučila jsem se řešit krizové situace a zároveň jsem si zlepšila svoje komunikační dovednosti.

Veronika, 32 let

Proč jsem v Eurosecuru? Protože je to slušná firma. Dá se na ně spolehnout, výplata mi vždycky přišla včas, jednají férově. Když potřebuju, můžu si vzít zálohu, nebo si třeba přivydělat. Když si potřebuju něco zařídit, můžu si přehodit směnu, domluvit se s ostatními. A je to práce, která má smysl!

Vojta, 29 let

Na firmě si cením hlavně individuální přístup vedení a skvělou partu lidí! Jsem ve firmě tři roky, začínal jsem jako operativní pracovník, po půl roce jsem byl povýšen na bezpečnostního partnera a teď jsem provozní manažer. Kariérní růst tu fakt není jen mýtus!

Honza, 23 let

Na Eurosecuru si vážím hlavně toho, že mi vyšli vstříc v tíživé životní situaci. Bohužel jsem se dostal do finančních problémů a sám jsem na to nestačil. Už při nástupu mi personalisti říkali, že se na ně můžu kdykoli obrátit. Tak jsem to zkusil a vyšlo to. Zařídili mi právní služby, ještě k tomu zadarmo a celou situaci jsme vyřešili!

Martin, 44 let

Eurosecur byla hned první firma, kterou jsem při hledání práce v Praze oslovil. Předtím jsem pracoval v jiném oboru, takže jsem ani nevěděl, co čekat. Překvapen jsem byl profesionálním a osobním přístupem, a i proto jsem byl v nové práci spokojený hned od prvního dne. A nyní? Jsem u firmy čtvrtý rok a do práce chodím stále moc rád, protože každý den je úplně jiný!

František, 40 let

Informace o zpracování osobních údajů ZDE