Detektiv v civilu - Praha-Čestlice

volná pozice

Hledáme nového kolegu do týmu detektivů na prodejně hobbymarketu v Čestlicích!

Co nabízíme?

  • smlouvu na HPP ihned a nadstandardní nástupní mzdu 27 000 Kč
  • možnost práce i na DPP - 130-150 Kč/hod.
  • nástup ihned
  • nástupní bonus 3 000 Kč
  • náborový příspěvek 10 000 Kč
  • prémie až 2 000 Kč
  • odměny za doporučení nové zaměstnance až 2 000 Kč
  • 145-170 Kč bonus za práci přesčas
  • výkonnostní odměny až 5 000 Kč
  • věrnostní bonusy až 18 000 Kč
  • příplatky za víkendy a svátky
  • certifikát Strážný zdarma
  • možnosti týdenních záloh na mzdu
  • možnost karierního růstu
  • právní a psychoterapeutické služby pro naše zaměstnance zdarma
  • seriózní a individuální přístup ke každému zaměstnanci

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • detektivní činnost přímo na prodejně
  • aktivní vyhledávání majetkové trestné činnosti
  • spolupráce s dohledovým centrem
  • řešení záchytových situací
  • spolupráce s orgány činnými v trestním řízení.
  • aktivní spolupráce s klientem, konzultace s kolegy a s velitelem objektu

Jak vypadá ideální kandidát?

  • má zájem o obor v bezpečnosti
  • zkušenosti z bezpečnosti jsou výhodou, ale ne podmínkou
  • je otevřený novým informacím z oboru bezpečnosti a schopen učit se
  • má proaktivní přístup a chce, aby za ním byly vidět výsledky

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁM ZAŠLETE ŽIVOTOPIS NA personalni@eurosecur.cz NEBO VOLEJTE NA TEL. +420 778 522 492.

TĚŠÍME SE NA VÁS!