DETEKTIV NA PRODEJNĚ- PLZEŇ

volná pozice

Eurosecur s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí v oblasti bezpečnostních služeb. Poskytujeme maximálně efektivní bezpečnostní a detektivní služby nejvyšší kvality. Jsme lídrem ve využívání a prodeji špičkových bezpečnostních technologií.

Detektiv na prodejně v Plzni - !!130 Kč/hod!!

Hledáme nové brigádníky na pozici detektiva pro prodejny v Plzni

Co nabízíme?

  • práce na brigádu (DPP) a mzda 130 Kč/hod.
  • finanční odměna za doporučení nového zaměstnance až 2 000 Kč
  • výkonnostní odměny
  • možnost čerpání záloh na mzdu
  • certifikát Strážný zdarma
  • možnosti záloh
  • možnost karierního růstu
  • právní a psychoterapeutické služby pro naše zaměstnance zdarma
  • seriózní a individuální přístup ke každému zaměstnanci

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • aktivní vyhledávání majetkové trestné činnosti pomocí CCTV + fyzická ostraha
  • detektivní činnost přímo na prodejně
  • řešení záchytových situací
  • spolupráce s orgány činnými v trestním řízení
  • vyhodnocování kamerových záznamů, strukturovaný popis události
  • aktivní spolupráce s klientem, konzultace s kolegy a s bezpečnostním partnerem prodejny

Jak vypadá ideální kandidát?

  • má zájem o obor v bezpečnosti
  • zkušenosti z bezpečnosti jsou výhodou, ale ne podmínkou
  • je otevřený novým informacím z oboru bezpečnosti a schopen učit se
  • má proaktivní přístup a chce, aby za ním byly vidět výsledky

Zjistíte, jak se pracuje ve firmě, která se věnuje novým trendům v oblasti bezpečnosti a pracuje s moderními technologiemi.  My víme, jak na to. Za nás mluví naši spokojení zaměstnanci a naše výsledky, které jsou lehce měřitelné.

Přijďte a uvidíte sami, že se dá bezpečnost dělat i jinak, než stát v uniformě za pokladnami....

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁM ZAŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS NA kariera@eurosecur.cz  NEBO VOLEJTE NA TEL. 774 045 362.

TĚŠÍME SE NA VÁS!